Rekvalifikační kurz kosmetika "I" Centrum

Ti úspěšní pracovní příležitosti nehledají, ale vytvářejí. Absolvujte náš rekvalifikační kurz kosmetika a postavte se na vlastní nohy. Začněte se živit tím, co vás baví. Pokud je pro vás Praha v dosahu, jste např. z Prahy západ, zvolte si z vypsaných termínů a vyplňte přihlášku na kurz.

 

Max. počet frekventantů v kurzu: 
15
Délka rekvalifikačního kurzu: 

Pro účastníky se středoškolským vzděláním: denní kurz 8 týdnů, víkendový kurz 4 měsíce
Pro účastníky se základním vzděláním: denní kurz 16 týdnů, víkendový kurz 8 měsíců

V kurzu se vyučuje: 

Kompletní kosmetické ošetření, čištění pleti, aplikace krémů a masek, úprava obočí, masáž, diagnosa pleti, depilace teplým a studeným voskem, barvení řas a obočí. Počet kosmetických lehátek je volen tak, aby se výuky účastnili všichni frekventanti kurzu najednou. Dále se vyučují základy anatomie, dermatologie, kosmetické materiály, komunikace s klientem, základy podnikání, hygiena.

Cena za kurz: 

Pro účastníky se středoškolským vzděláním: 12 350,- Kč
Pro účastníky se základním vzděláním: 21 500,- Kč

Doplňující informace: 

V ceně je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce (krémy, masky atd.), studijní materiály, které zůstávají frekventantům kurzu i po jeho dokončení. V ceně je zahrnuta i závěrečná praktická a teoretická zkouška, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení a certifikát o absolvování kurzu.