Manikúra a nehtová modeláž

Z důvodu nových požadavků ministerstva školství, lze vyučovat a vystavovat osvědčení pouze při kombinaci manikúra + nehtová modeláž, samostatně již nelze manikúru vyučovat.

Max. počet frekventantů v kurzu: 
9
Délka rekvalifikačního kurzu: 

Pro účastníky se středoškolským vzděláním: denní kurz 4 týdny, víkendový kurz 9 víkendů
Pro účastníky se základním vzděláním: denní kurz 8 týdnů, víkendový kurz 18 víkendů

V kurzu se vyučuje: 

Základní klasická manikúra, masáž rukou, aplikace umělých nehtů (gelová metoda případně akrylová metoda, cena zahrnuje pouze výuku jednou metodou, v případě požadavku obou metod se doplácí 1.000,- Kč). Součástí kurzu je i výuka francouzské manikůry a permanentní francouzské manikúry a p-shine. Dále se vyučuje hygiena, anatomie, technologie nehtové modeláže, základy podnikání.

Cena za kurz: 

Pro účastníky se středoškolským vzděláním: 9 700,- Kč
Pro účastníky se základním vzděláním: 15 500,- Kč

Doplňující informace: 

V ceně je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce studijní materiály, které zůstávají frekventantům kurzu i po jeho dokončení. V ceně je zahrnuta i závěrečná praktická a teoretická zkouška, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení a certifikát o absolvování kurzu. Na nehtovou modeláž si musí frekventanti kurzu zabezpečit 3 modely na kompletní nehty (model má provedenou nehtovou modeláž zdarma, neplatí ani materiál) a 1 model na doplnění (též zdarma).