Rekvalifikační kurz kadeřnice

Chystáte se vykročit jiným směrem? Rekvalifikační kurz vám může pomoci. Absolvujte u nás rekvalifikační kurz kadeřnice a změňte svou profesní budoucnost. Pokud jste z blízkosti Prahy, ale i z dáli, vyberte si termín kurzu a vyplňte přihlášku.

 

Max. počet frekventantů v kurzu: 
12
Délka rekvalifikačního kurzu: 

Pro účastníky se středoškolským vzděláním: denní 3 měsíce, víkendový kurz 16 víkendů
Pro účastníky se základním vzděláním: denní kurz 6 měsíců, víkendový kurz 32 víkendy

V kurzu se vyučuje: 

Aplikace moderních technologických postupů, zásady péče o vlasy, večerní i svatební účesy, základní kadeřnické úkony. Dále se vyučují základy anatomie, dermatologie, kadeřnické materiály, komunikace s klientem, základy podnikání, hygiena.

Cena za kurz: 

Pro účastníky se středoškolským vzděláním: 18.200,- Kč
Pro účastníky se základním vzděláním: 32.500,- Kč

Doplňující informace: 

V ceně je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce studijní materiály, které zůstávají frekventantům kurzu i po jeho dokončení. Fény a strojky, natáčky a další pomůcky a nástroje jsou součástí vybavení praktické učebny. Frekventi si kupují pouze vlastní nůžky a hřebeny. Na začátku kurzu Vám poradíme jaké nůžky a hřebeny budete potřebovat, případně Vám je zajistíme (nejsou však v ceně kurzu). V ceně je zahrnuta i závěrečná praktická a teoretická zkouška po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení a certifikát o absolvování kurzu.