Manikérka a nehtová designérka , pedikérka a nehtová designérka

Max. počet frekventantů v kurzu: 
9
Délka rekvalifikačního kurzu: 

Denní kurz je  7 týdnů, víkendový kurz 16 víkendů.

V kurzu se vyučuje: 

Základní klasická manikúra, masáž rukou, aplikace umělých nehtů (gelová metoda případně akrylová metoda, cena zahrnuje pouze výuku jednou metodou, v případě požadavku obou metod se doplácí 1.000,- Kč). Součástí kurzu je i výuka francouzské manikůry a permanentní francouzské manikúry a p-shinu. Klasická  pedikúra za použití skalpelu, creda, masáž nohy, parafínové zábaly, welness pedikúra, modeláž technikou gel do lampy.Dále se vyučuje hygiena, anatomie, technologie nehtové modeláže, základy podnikání.

Cena za kurz: 

Cena kurzu je 29 900,- Kč . V ceně kurzu jsou 2 zkoušky z profesní kvalifikace. Jedna na manikúru, druhá na pedikúru. Na zkoušku je potřeba vlastní model a platný zdravotní průkaz.

Doplňující informace: 

V ceně je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce studijní materiály, které zůstávají frekventantům kurzu i po jeho dokončení. V ceně je zahrnuta i závěrečná praktická a teoretická zkouška, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení a certifikát o absolvování kurzu. Na nehtovou modeláž si musí frekventanti kurzu zabezpečit 3 modely na kompletní nehty (model má provedenou nehtovou modeláž zdarma, neplatí ani materiál) a 1 model na doplnění (též zdarma).